Uroda

Jak rozpoznać typ cery? Domowy test

Nasza skóra wiele zmian, które przechodzisz przez lata kursu. Początkowo w większości normalny typ skóry młodzieńcze lata efektów hormonalnych, rodzaju ponieważ często staje się, jak rozpoznać typ cery starszy wiek, a wiele osób zmaga się z coraz bardziej suchą skórą, co powoduje rodzaj cery niedogodności. Ważna jest jak najlepsza pielęgnacja skóry, aby poznać swój własny rodzaj skóry, a jeśli to konieczne, właściwy stan aktualny w zależności od zmiany stosowania kosmetyków.

Należy również wziąć pod rodzaj cery uwagę indywidualne typy skóry, które determinują czynniki, takie jak elastyczność skóry. Nieelastyczna skóra odwodniona, na ogół jest to cechy dotknięte. Może nie rozciągać się tak bardzo, prawdopodobnie swędząc, jak sucha skóra, ale jej komfort jest niewystarczający.

Olej w skórze, czyli zawartość lipidów to ważny aspekt, ponieważ nadaje skórze miękkość. Oprócz tego istotnymi czynnikami są również pielęgnacji wskaźnik wrażliwości: skłonność do tego, czy wywołują zaczerwienienia, alergie, które są często stosowane skóry cera w kosmetykach.

Jakie są główne typy cery?

Dlaczego nawet 100 z 80 ludzi ma typu cery najlepsze intencje, pomimo tego, typy cery że są one traktowane w ich własnej skórze? Odpowiedź jest bardzo prosta: większość nie zwraca wystarczającej uwagi, aby dokładnie poznać rodzaj skóry. Ponieważ skóra jest największym organem, normalna tak kluczowym, typów że regularnie i cerze odpowiednio pielęgnowany.

Twarz szczególnie warta uwagi, jak nic innego nie robi, bo w jak rozpoznać typ cery zasadzie jest to „witryna sklepowa”, to pierwsze rodzaje wrażenie jest decydującym elementem. Zasadniczo wyróżnia się pięć rodzajów skóry, ale u wielu osób te typu cery różnice można zaobserwować na różnych obszarach twarzy – wyjaśnia dermatolog. Zmienia się typy cery wiek w zależności od pory roku, zima jest suchsza, a lato tłustsze.

Poza tym niektóre choroby mogą wpływać na stan skóry, dlatego wszystko jest rodzaje zmianą wartą poważnego rozważenia, której nie rodzaju scharakteryzowano. Sucha skóra może powodować, takie jak choroby tarczycy, tłusta skóra i problemy hormonalne mogą również powodować skóry cera motywacje.

Cera normalna

Świeża, elastyczna, aksamitna, powierzchnia normalna i kolor jednolity. Najwięcej cerę normalną szczęścia przynosi normalny typ skóry, ponieważ w tym przypadku różne uszkodzenia zakłócałyby naturalne procesy, wystarczyłoby tylko wspomagające, cerę łatwe w pielęgnacji każdego dnia!

Naturalnymi typów składnikami normalnej skóry są lawenda, sezam i morela, masło shea i róża. Promienie słońca na rokitniku, aloesie i zielonej herbacie oraz normalna kasztanowcu pomagają, a okolice oczu argentyńskie pielęgniarki!

Cera mieszana

Na twarzy niektórych partii skóry suchej lub normalnego typu, strefie t – nos, czoło, cechy linia podbródka – tłusta na skórze. Charakteryzuje się szerokimi porami, cera mieszana zaskórnikami i świecącą skórą. Dobrze, jeśli możesz, połączona pielęgnacja skóry najlepiej cerę w regularnym czyszczeniu i nawilżaniu pomoże ci, cerze ponieważ nadmiar sebum jest niezbędny.

Połączone nawilżenie skóry beztłuszczową, cera mieszana niskotłuszczową kompozycją, cery która zawiera winorośl, jojobát, lawendę, aloes, zieloną herbatę, rozmaryn, hibiskus, ford azjatycki, rumianek, zmiany różę, morelę, wrzośca lub wiesiołek . Sprawdź to tutaj.

Cera tłusta

Istnieją dwa rodzaje skóry tłustej. Pierwsza, łuszcząca się łojotok, z gruczołów łojowych której już wiadomo, że w przypadku skóry twarzy matowa, blada, sebum szara, szorstka w dotyku, złuszczanie korpázóan, nierzadkie, gdy są bardzo swędzące.

Linia T lub w obliczu innej części tego czasu mocno cera tłusta uciskane, czarne lub białe zaskórniki koloru mogą. Regularne czyszczenie, skóra tłusta oprócz pielęgnacji skóry gruczoły łojowe z łupieżem, cerę nagradzane jest również nawilżeniem, usunięciem faggyúfelesnóg, kosmetyków delikatnym złuszczaniem lub najczęściej stanem zapalnym.

Jeśli tłusta skóra manipuluje winogronami, cery jojobą i lawendą, przyjaciółmi cera tłusta są aloes i ekstrakt z zielonej herbaty, rozmaryn, hibiskus, brodzik azjatycki i rumianek, róża, jak rozpoznać typ cery morela i dzika róża oraz wiesiołek! Stanowią najczęściej również doskonałe uzupełnienie regulatora łojotoku niacynamidu oraz dbać przeciwutleniającej witaminy E. Sprawdź to tutaj.

Cera trądzikowa

Przejdźmy do drugiego gatunku skóry tłustej. Jeśli tłuste lśniące, sebum o szerokich porach, bladobarwne, tłuste, śliskie w dotyku, roztocza, cery ewentualnie z cerę trądzikiem na skórze, to z pewnością do typu, do którego zaskórniki należysz!

Łagodne nawilżanie, delikatne peelingi i regularne czyszczenie oraz redukcja stanów zapalnych są kluczem do leczenia tłustej skóry. W ostatniej pozycji rozszerzone pory wymieniono zioła, których można używać w większej liczbie rodzajów.

Cera sucha

Warstwa ochronna jest osłabiona, cera sucha przez co skóra jest matowa, matowa, suchej rozciągnięta, szorstka, w niektórych przypadkach swędząca, łuszcząca się, pirosodó być, wrażliwej pryszcze jej nie znalazły. Pielęgnacja suchej skóry twarzy o poważniejszych cery wymaganiach pielęgnacyjnych, najczęściej ale nie skomplikowanych: skóra sucha staraj się nadrobić brak kwasów tłuszczowych, cera sucha wzmocnić warstwę ochronną, zmniejszając tym samym pielęgnować utratę wody.

Zioła suchej skóry kremu do twarzy: róż, morela, migdał, argan, granaty, winogrona, skóra sucha dzika róża, masło shea, wiesiołek, oliwka. Jeśli leczysz suchą skórę, wybierz produkt zawierający kwas hialuronowy, witaminę E i alantoinę! Sprawdź to tutaj.

Odwodniona skóra

Jest to typ skóry, który często się zdarza, więc porozmawiaj, skórę aby mieć pewność. Charakteryzuje się osłabioną warstwą ochronną, skórą rozciągliwą, suchą, szorstką w dotyku, kosmetyki jednocześnie napiętą i bladą. Linie T (czoło, nos, składa się z) cery pojawiają się jeden lub dwa pryszcze, ponieważ jest to typ łojowy zwykle wystarczający.

Jeśli Twoja skóra jest odwodniona, możesz posłuchać jej regularnego nawilżania! Silne trądzikowa nawilżenie i obrona pomogą bardziej, aby znów być pięknie w Twojej skórze. Znajdź lawendę, sezam, morelę, masło shea, różę, rokitnik zwyczajny, zieloną herbatę, kasztanowiec, składniki aloesu, indywidua Eye i argánnal pamper! Sprawdź to tutaj.

Skóra wrażliwa

W większości przypadków różne produkty do pielęgnacji skóry zostaną zastąpione objawami, dlatego ważne jest, wrażliwa aby dowiedzieć się, cery który produkt lub składnik powoduje objawy, a czynniki zewnętrzne tego dłużej unikać. W czynników zewnętrznych przeciwnym razie przestaną występować cera wrażliwa zaczerwienienia, uczucie pieczenia, świąd, odpowiednich kosmetyków pojawi się zwiększona suchość skóry.

Skóra naczyniowa

Dobrze wiedzieć, że tak naprawdę wszystko, co podrażnia skórę, może powodować łatwe lub nieprzyjemne objawy naczynia krwionośne. Powinno to być chroniczne, nawet „proste” oparzenie słoneczne spowodowane reakcją: czynniki zewnętrzne zdecydowanie się uda. 

W kolejności nazwanej, że według pielęgniarek w cery twarz trzeba ją mieć, jak rozpoznać typ cery aby zapoznać się, rozpoznanie a wiesz, do jakiego typu skóry należysz – to wiedza o braku większej lub poważniejszej szkody, jaką możesz sobie wyrządzić, więc nie otwieraj tego rodzaju diagnozy lekko podjętej!

Jaki ja mam typ cery? Domowy test

Ponieważ skóra jest bardzo wrażliwa, więc nie wszystko jedno, co to jest kensz. Polecamy, rozpoznanie postaraj się uzyskać bardziej naturalny sposób pielęgnacji w swojej skórze, tym bardziej wolę unikać chemikaliów, ponieważ jak już wspomniałem. Cery jak rozpoznać różne chemikalia to swój typ nie tylko skóra jest warstwą ochronną, która przeszkadza w naturalnym kosmetyki funkcjonowaniu, ale pochłonęła też organizacja typu skóry na dłuższą metę nawet cery szkody, jakie może wyrządzić, więc dobrze może, że skóra pielęgnuje tylko większe tłustą szkody spowodowane takimi korzyściami.

Zwykłe, naturalne kosmetyki przy tym ryzyko do minimum ograniczasz (naturalnie występują u osób z nadwrażliwością). Oznacza to unikanie tłuszczów cery jak rozpoznać mineralnych, kosmetyki olejów, a właściwie pochodnych ropy naftowej, parabenów, swój typ silnych środków czyszczących (SLS, SLES itp.) Oraz charakterystyczne syntetycznych zapachów i barwników, rodzaju skóry chemicznych filtrów przeciwsłonecznych, a także pochodnych tłustą aluminium.