Odchudzanie

15 produktów których należy unikać, aby zacząć tracić na wadze  

Jeśli chcesz schudnąć, należy przestrzegać zdrowej diety: oto produkty, których należy unikać, jeśli twoim celem jest schudnąć! Strój kąpielowy zbliża się i, jeśli starasz się wrócić do formy, to najlepiej, aby nie pomylić się przy stole i napełnić lodówkę produktami, pożywne, ale lekkie. 

W dodatku do diety, która jest chudej, ważne jest, aby wykonywać ruchy: aby schudnąć, naprawdę trzeba także przestrzegać rutynowych ćwiczeń. Ale, przede wszystkim, trzymajcie się z dala od tych 15 produktów, które sprawiają, że grube, po prostu patrząc na nich! 

Wysokokaloryczny kokos

Egzotyczne i dobre, ale bardzo kaloryczne: 100 gramów kokosowe stanowią w istocie, 370 kalorii. Gdy będziesz na plaży i będzie krzyczeć „Cocco bello”, załóż słuchawki! 

Należy unikać frytek 

Pokusa silne, zwłaszcza jako przekąskę lub kolację. Ale pamiętaj: w 100 gramach frytki 150 kalorii! Jeśli naprawdę chcesz jeść ziemniaki, zrobić kulinarne specjały można również na parze lub gotować, będzie znacznie łatwiej. 

Napoje bezalkoholowe, gazowane i słodkie 

Nie gazowany importowanego napoje. Usuń je, i kropka. Gazowane napoje pełne cukru i dwutlenku węgla, który będzie miał tendencję do гонфиарви. Należy zwrócić uwagę na lekkie picie, bo zamiast cukru jest często używany aspartam (substancja ta nie jest uważana za szczególnie przydatne). Pij dużo wody, może być, aromatyzowanej, a zobaczysz, że nie będzie chciał pić więcej! 

Alkohol 

Wina i inne napoje trzeba zapomnieć. Piwo i wino towarzyszą jedzenie na stole, ale to właśnie one są głównymi sprawcami twojego boczku. Kufel jasnego lub czerwonego zawiera 165 kalorii. Kieliszek wina prawie na 100. Istnieje ostrzeżenie! 

Majonez 

Bardzo popularny sos, który frytki lub wykorzystywane do dekoracji warzyw, mięsa i ryb. Niestety, majonezu najlepiej unikać: w 100 gramach zawiera majonezu 690 kalorii! Zbyt dużo, nie sądzisz? Jeśli po prostu nie może zrezygnować z jego smaku, spróbuj najłatwiejszym rozwiązaniem recepty. 

Kebab to jedzenie wysokoenergetyczna

Nie staraj się tego, nie nadaje się nawet: 100 g zawierają 1000 kalorii. Prawie tyle, ile trzeba dziennie człowiekowi na całe życie. Robisz swoje rachunki! 

Hamburgery 

Nawet o tym nie mówić, jest to reguła, co jest napisane powyżej. Ty nie czujesz tego zapachu! Mięso, ale, przede wszystkim, sery i sosy, podrożeją na pierwszy rzut oka. 

Produkty gotowe lub mrożone 

„W zaledwie 5 minut, aby przygotować je”, ale przez 5 dni po tym! Unikaj produktów, gotowych do koperty lub mrożonych produktów, które często są kolejny przykład ze skrajnej prawicy. Zawsze gotujesz, jeśli chcesz pozostać w formie, bez oleju, może być, na parze lub na talerzu. 

Przyprawy 

Unikaj masła lub margaryny, a także ulubionej oliwy z oliwek lub oleju z nasion. A jeszcze lepiej-sok z cytryny lub domowy sos z jogurtem i przyprawami. Następnie zrezygnuj z nałogiem nadmiernie solić potrawy: sól zwiększa zatrzymywanie płynów w organizmie, dzięki czemu można poczuć się bardziej spuchnięte. Wreszcie, powiedz ” nie ” produktów bogatych w cukier, takich jak – niestety – słodycze! 

Kiełbaski 

Szynka, surowe lub gotowane, mortadela i salami-to produkty, które trzeba wypędzić ze swojego stołu. Są one pełne tłuszczów nasyconych, w porównaniu ze zwykłym mięsem, i przyczyniają się do wzrostu złego cholesterolu! 

W rzeczywistości, aby zachować dobrą dietę i schudnąć, trzeba dać pierwszeństwo świeże produkty sezonu, oddając pierwszeństwo, w szczególności owoców i warzyw i zdrowych sposobów gotowania, bez zbędnych przypraw. 

Przekąski

W połowie rano lub po południu masz może wystąpić chęć na przekąskę i coś zjeść, aby zregenerować siły i odzyskać energię. Przekąski dla dzieci można łatwo znaleźć wszędzie, a u tych, u których w domu jest małe, jest ich wiele do państwa dyspozycji: produkty te były by w celu uniknięcia na wysoką zawartość w nich cukrów. Owocowy lub nawet kanapkę-to dwie najlepsze opcje. 

Przekąska, jak widać powyżej, zawiera pewną ilość cukru, która nie należy przyjmować zbyt często. Batony z nadzieniem czekoladowym i inne podobne rodzaje przekąsek, w których często łączy w sobie słodkie kremy i cukier, to produkty, których należy unikać, gdy jesteś głodny. 

Ssmażone krążki cebulowe 

Pieczeń to szybka praktyka i dobre, aby dać ci nowe smaki i kruchość intensywność do różnych rodzajów żywności, w tym warzyw. Niestety, pieczeń w oleju dodaje kalorii do potraw, więc nie ma go można było tylko kilka razy, na przykład raz w tygodniu. 

Pakowany chleb  

Białe pieczywo nie zawsze jest dobre dla organizmu: tłuszcze i cukry obecne w bród, dlatego zawsze lepiej jest polegać na świeży chleb z piekarni lub w domu, jak w tym cennym przepisie! 

Lody 

Również niektóre rodzaje lodów, które znajdują się w lodówkach supermarketów i barów, mogą kryć w sobie niebezpieczeństwo: cukier i barwniki są dodawane w czasie produkcji, wtedy lepiej byłoby spróbować domowe lody lub przygotować go samodzielnie. W tym linku wszystkie kierunki. 

Może Ci się spodobać